• Пральний порошок Tide Альпійська свіжість

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 316755 Закінчився
25,95 грн
  • 450 г
Формат продукту:
Призначення пральних засобів:
Класифікація:

Пральний порошок Tide Автомат Альпійська свіжість забезпечує гарантовану чистоту речей наповнюючи, їх легкою і приємною свіжістю. 
Порошок призначений для прання в пральних машинах будь-якого типу. Містить компоненти, які допомагають захистити пральну машину від накипу і вапняного нальоту.
Підходить 
для всіх типів тканин, крім вовни та шовку. 
Склад: 
5-15% аніонні ПАР, відбілюючі речовини на основі кисню, фосфонати, полікарбоксилати, цеоліти, ензими, оптичні відбілювачі, ароматизуючі добавки.
Застереження: Не допускати використання засобу дітьми. Контактувати із засобом тільки сухими руками. Після використання засобу ретельно вимити руки. Не використовувати для їжі і не зберігати з продуктами харчування.
Країна-виробник: Україна. 

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
14 жовтня, 2017
Гарно видаляє плями і одяг після нього приємно пахне.
25 вересня, 2017
Хорошо стирает, но может вызвать раздражение кожи
18 вересня, 2017
Дуже не паганий порошок. Зазвичай я використовую тільки його.
13 вересня, 2017
Отличный порошок, но я предпочитаю больший формат.
6 серпня, 2017
Отличный порошок! Хорошо отстирывает, приятный аромат, цвета остаются такими же яркими и белый цвет действительно белый. Очень его люблю!