• Пральний порошок Tide Автомат Колор

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 730847 Закінчився
87,95 грн
  • 1,5 кг
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Сімейство ароматів:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Відмінне прання і яскравість кольорів надовго разом з Tide Автомат Колор! Не містить відбілювачів. На кольорових тканинах плями менш помітні, але з Тайдом ви можете бути впевнені, що носите дійсно чистий одяг. Спосіб використання: для кращого прання використовуйте рекомендовану дозу - 207мл (150г). Використання рекомендованого дозування (207 мл) так само допомагає захистити пральну машину від накипу і вапняного нальоту. Tide Color - відмінне прання і яскраві кольори надовго! Застереження: берегти від дітей, тримати подалі від харчових продуктів, у разі попадання засобу в очі негайно промити проточною водою.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
7 лютого, 2018
Неплохо стирает, но при длительном контакте с кожей может вызвать аллергию
14 жовтня, 2017
Зберігає колір речей і якісно видаляє плями.
21 серпня, 2017
Любимая торговая марка стирального порошка. Отстирывает все на отлично, приятный запах и цена соответствует качеству.
17 червня, 2017
Отличный порошок, хорошо стирает. Имеет приятный запах
30 травня, 2017
Качественный порошок. Экономно расходуется. Отстирывает на отлично. После стирки вещи приятно пахнут.