• Пральний порошок Tide Color Automat

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1112382 Закінчився
129,00 грн
Купити
  • 2,4 кг
Формат продукту:
Сімейство ароматів:
Призначення пральних засобів:
Класифікація:
Безфосфатний порошок Tide Color призначений для прання кольорових речей при температурі від + 30°С до + 90°С в пральних машинах будь-якого типу. Засіб чудово пере, доглядає за тканиною та зберігає колір. Після прання порошком Tide Color білизна буде м'яка та наповнена свіжим ароматом. До складу прального порошку також входять компоненти, що запобігають відкладенню накипу, що важливо для продовження терміну служби пральної машини. Порошок Tide Color не призначений для прання вовни та шовку. Країна-виробник: Росія.
Перед початком прання ознайомтеся з інструкцією до пральної машини та інформацією про прання на речах. Зверніть увагу на максимальну температуру прання. В середньому для прання потрібно 150 г порошку. Порошок засипати у відсік для порошку в пральній машині, запустити програму прання. Застереження: пральний порошок Tide Color зберігати в недосяжному для дітей місці. Уникати контакту з очима. У разі потрапляння в очі, ретельно промити їх великою кількістю води. Не ковтати. У разі проковтування негайно звернутися до лікаря. Зберігати окремо від харчових продуктів. При підвищеній чутливості або пошкодженнях шкіри слід уникати тривалого контакту з будь-якими мийними засобами. Уникати впливу прямих сонячних променів та температур вище +35°С.
Склад: <5% аніонні ПАР, неіоногенні ПАР, полікарбоксилати, цеоліти; ензими, ароматизатори.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
5 лютого, 2018
Приятно, что в Ватсонс часто бывает скидка на этот эффективный порошок
2 лютого, 2018
Тайд покупаем много лет по акциям, выгодная цена и хороший результат стирки почти всегда. Он хорошо смягчает воду при стирке.
14 жовтня, 2017
Добре видаляє плями і залишає колір речей яскравим.
3 жовтня, 2017
Хороший пральний порошок,плями практично відпирає всі,навіть застарілі і кольори яскравіші.
11 вересня, 2017
Хорошая цена по акции.