• Пральний порошок Tide Color Automat

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 316566 Закінчився
25,95 грн
  • 450 г
Формат продукту:
Призначення пральних засобів:
Класифікація:
Пральний порошок Tide автомат Color забезпечує чудову якість прання і бездоганне видалення плям, зберігає колір речей яскравим і насиченим. Не містить відбілювачів, запобігає утворенню накипу і вапняного нальоту в пральній машинці. Підходить також для ручного прання.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
15 грудня, 2017
Хороший качественный порошок с приятным запахом, не является нашим основным, но частенько покупаем под настроение для разнообразия в нашей тумбочке бытовой химии. Рекомендую покупать!
20 жовтня, 2017
Дуже задоволений результатом.
14 жовтня, 2017
Гарно видаляє плями та зберігає колір речей.
14 вересня, 2017
Рекомендую!
28 травня, 2017
Очень эффективный порошок. Хорошо отстирывает любые загрязнения. Экономичен в использовании. Хороший аромат. Прекрасно подходит для цветных и белых вещей.