• Пральний порошок Tide Lenor Touch of Scent Автомат

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1112375 Закінчився
129,00 грн
Купити
  • 2,4 кг
Формат продукту:
Сімейство ароматів:
Призначення пральних засобів:
Класифікація:
Безфосфатний порошок Tide Lenor Touch of Scent Автомат призначений для прання кольорових речей при температурі від + 30°С до + 90°С в пральних машинах будь-якого типу. Засіб чудово пере, доглядає за тканиною та зберігає колір. Після прання порошком Tide Lenor Touch of Scent Автомат білизна буде м'яка та наповнена свіжим ароматом. До складу прального порошку також входять компоненти, що запобігають відкладенню накипу, що важливо для продовження терміну служби пральної машини. Порошок Tide Lenor Touch of Scent Автомат не призначений для прання вовни та шовку. Країна-виробник: Росія.
Перед початком прання ознайомтеся з інструкцією до пральної машини та інформацією про прання на речах. Зверніть увагу на максимальну температуру прання. В середньому для прання потрібно 150 г порошку. Порошок засипати у відсік для порошку в пральній машині, запустити програму прання. Застереження: пральний порошок Tide Color зберігати в недосяжному для дітей місці. Уникати контакту з очима. У разі потрапляння в очі, ретельно промити їх великою кількістю води. Не ковтати. У разі проковтування негайно звернутися до лікаря. Зберігати окремо від харчових продуктів. При підвищеній чутливості або пошкодженнях шкіри слід уникати тривалого контакту з будь-якими мийними засобами. Уникати впливу прямих сонячних променів та температур вище +35°С.
Склад: 5-15% аніонні ПАР; <5% неіоногенні ПАР, відбілювачі на основі кисню, фосфонати, полікарбоксилати, цеоліти; ензими, оптичні відбілювачі, ароматизатори.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
2 лютого, 2018
Покупаем Тайд и стираем всеми его видами давно, стараемся попасть на акцию. Результаты стирки хорошие особенно этим порошком с добавками. Одежда на выходе очень мягкая и гладкая, некоторую и не глажу!
12 грудня, 2017
Хорошо отстирывает и имеет приятный запах.
14 жовтня, 2017
Гарно пере і одяг з ним стає м'яким і гарно пахне.
3 жовтня, 2017
Неплохой порошок,покупаю только по скидкам так как для меня это дорого😭.Хорошо отстирует как в машинке так и в ручную👍.Запаха не имеет после стирки😭.РЕКОМЕНДУЮ👍.
15 вересня, 2017
Мне очень нравится этот порошок. Отстирывает прекрасно и запах приятный.