• Рідкий гель для прання Persil Колор універсальний концентрований

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1056648 Закінчився
295,00 грн
Купити
Watsons Club: спеціальна ціна!: Спеціальна ціна
205,00 грн     295,00 грн
  • 2,2 л
Формат продукту:
Призначення пральних засобів:
Класифікація:
Концентрований гель для прання бавовняних, лляних, синтетичних і змішаних тканин (крім вовни та шовку). Підходіть для використання в пральних машинах усіх типів і для ручного прання в воді будь-якої жорсткості при температурі від +20°С до +95°С. Засіб насичений рідкими ензимами, швидко розчиняється в воді, глибоко проникає в волокна тканини. Не залишає білих розводів після прання і є відмінним рішенням для отримання чистої, яскравої білизни і виведення плям. Гель не містить фосфатів, тому безпечний, як при пранні, так і під час експлуатації речей. Застосування: прочитайте інструкцію з прання на ярличках речей, які необхідно випрати! Зверніть увагу на максимальну температуру прання! Дозування: для прання у воді м'якою і середньої жорсткості налийте 73 мл гелю (один повний ковпачок з упаковки) в відділення для порошку в пральній машині або прямо на білизну. Для сильно забрудненого одягу використовуйте два ковпачка. При ручному пранні використовуйте 40 мл гелю на 10 л води. Застереження: тримайте подалі від дітей! Країна-виробник: Австрія.
Склад: аніонні ПАР, неіонні ПАР; мило, фосфонати; ензими; також: парфуми (гексилціннамаль, бензилсаліцілат, цитронеллол, бутілфеніл метилпропіонал); консерванти (бензізотіазолін, метилізотіазолін).

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?