• Рідкий плямовивідник та відбілювач Vanish Oxi Action Gold Кришталева білизна

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1056753 Закінчився
18,50 грн
Купити
  • 100 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Рідкий засіб Vanish Oxi Action Gold - максимально ефективний плямовивідник і відбілювач для білих тканин. Видаляє складні забруднення і плями, з якими можуть не впоратися пральні порошки: від чаю, кави, вина та іншого. Робить білі речі ще білішими! Рідкий Vanish кришталева білизна безпечний для білих речей, тому що не містить хлор. Ефективний при будь-якій температурі, навіть при низькій. Підходить для делікатних тканин - вовни і шовку. Склад: 30% і більше: кисневмісний відбілювач; менше 5% неіоногенні і апіони ПАР, цеоліти; ензими, ароматизатор.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
27 січня, 2018
Отлично выводит пятна
6 жовтня, 2017
Результатом дуже задоволений.
7 березня, 2017
Прості плями видаляє гарно! А от серйозні якось не дуже.
28 лютого, 2017
Різкий запах. шкуру подразнює. з плямами справляється на 4 з 5
23 лютого, 2017
відбілює речі гарно,видаляє легкі плями,з важкими він не впорається,але в цілому засіб нормальний.