• Рідкий плямовивідник Vanish Oxi Action Gold

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1056767 Закінчився
87,50 грн  125,00 грн
Купити
  • 940 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Рідкий засіб Vanish Oxi Action Gold - ідеальне рішення для виведення плям як з кольорових так і з білих речей. Це нове слово та новий золотий стандарт чистоти Ваших речей. Революційна формула засобу настільки ефективна, що справляється з плямами всього за 30 секунд! Рідкий засіб для виведення плям Vanish Oxi Action містить активний кисень, який видаляє плями і зберігає колір Ваших речей. Підходить для делікатних тканин, вовни і шовку. Vanish Oxi Action підходить як для білих, так і для кольорових речей. Склад:5% або більше, але менше 15%: кисневмісний відбілювач, неіоногенні ПАР; менше 5%: аніонні ПАР, фосфонати; ароматизатор, гексілкорічний альдегід, d-лімонен.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
13 жовтня, 2017
Убирает не все пятна и не спервого раза но с 85 % справляется, ничего лучшего пока не открыла для себя, лучше всего убирает органику, хуже- химию, он ее просто не видит
10 жовтня, 2017
Отличный пятновыводитель. Пользуюсь сама, рекомендую и Вам!
11 квітня, 2017
Пятновыводитель не подвёл:пятна растворились уже на этапе замачивания
6 квітня, 2017
Плями від дитячого харчування після замочування не відіправ ((
28 лютого, 2017
На этапе замачивания пятна начинают растворятся на глазах, так что в стиральную машину нет никакой необходимости добавлять еще.