• Рідкий плямознищувач Vanish Кришталева білизна

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 322425 Закінчився
43,30 грн
  • 450 мл
Формат продукту:
Призначення пральних засобів:
Класифікація:
Vanish Кришталева білизна зберігає сяючу білизну ваших речей і дбайливо видаляє плями вже при 30 °С. Vanish Кришталева Білизна не містить хлор, призначений для усіх типів тканин, у тому числі делікатних, вовни і шовку. Під час прання: 1) додайте до порошку один мірний ковпачок Vanish (100 мл); 2) покладіть мірний ковпачок у пральну машину разом з білизною. Під час замочування: 1) розчиніть один мірний ковпачок Vanish (100 мл) у 4 літрах теплої води (не більше 40 °С); 2) замочіть одяг; 3) для кращого результату залиште одяг у воді не більше ніж на 6 годин (уникайте потрапляння прямих сонячних променів). Під час попереднього оброблення: 1) налийте засіб у мірний ковпачок; 2) використовуйте кульку-дозатор для нанесення на пляму (суміш не має висихати на тканині!). Під час прання дотримуйтеся рекомендацій, вказаних на етикетці текстильних виробів. Склад: 5—15% відбілювач, що містить кисень, неіоногенні та аніонні ПАР; <5% фосфонати, ароматизатор, ціннамаль, цитронелол.Не використовувати разом із засобами, що містять хлор. Перевірити стійкість фарби на непомітній ділянці тканини. Помити і витерти руки після контакту із засобом. У разі потрапляння на шкіру може зумовити тимчасове посвітління. Людям із чутливою шкірою рук рекомендовано користуватися гумовими рукавичками. У разі потрапляння засобу в очі — негайно промити великою кількістю води. Уникати потрапляння бруду та вологи у паковання. Зберігати у захищеному від світла місці.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
26 січня, 2018
Не разделяю восторгов, справляется далеко не со всеми пятнами.
16 грудня, 2017
Эффективное средство в борьбе с пятнами
31 жовтня, 2017
Плямовивідник просто ідеальний, швидко допомагає видалити навіть найстійкіші поями.
11 серпня, 2017
Делает одежду белоснежной и без пятен
11 серпня, 2017
Судово відпирає з першого разу.