• Рідкий плямознищувач Vanish Oxi Action Кришталева Білизна

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 322418 Закінчився
99,95 грн
  • 1 л
Формат продукту:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Рідкий плямознищувач Vanish Oxi Action Кришталева Білизна забезпечить Вашим речам природній білий колір. Він ретельно очищає білі речі та не залишає жовтих плям. Має приємний, не різкий запах. У складі не має наявного хлору. Завдяки великій пляшці, його вистачить на довго. При потраплянні в очі промити великою кількістю води. Країна-виробник: Польща.
Спосіб застосування: під час прання: додайте до порошку один мірний ковпачок Vanish (100 мл), покладіть мірний ковпачок у пральну машину разом з білизною. Під час замочування: розчиніть один мірний ковпачок Vanish (100 мл) у 4 літрах теплої води (не більше 40 °С), замочіть одяг, для кращого результату залиште одяг у воді не більше ніж на 6 годин (уникайте потрапляння прямих сонячних променів). Під час попереднього оброблення: налийте засіб у мірний ковпачок, використовуйте кульку-дозатор для нанесення на пляму (суміш не має висихати на тканині!).
Склад: від 5 до 15%: вибілювач на основі кисню, неіоногенні ПАР; менше 5%: аніонні ПАР; менш як 5%: аніонні ПАР; оптичний вибілювач, ароматизатор, гексилкоричний альдегід.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
10 лютого, 2018
Чудовий засіб, користуюся багато років, люблю білі речі.
7 лютого, 2018
Швидко видаляє навіть складні плями.
1 лютого, 2018
удаляет любые пятна, кровь, вино, шоколад
1 грудня, 2017
Отлично удаляет пятна,ткань после Vanish мягкая и приятная.
25 жовтня, 2017
Хорошее отбеливающее средство.