• Рідкий засіб для прання Persil Color-Gel універсальний концентрований

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 280663 Закінчився
202,00 грн
  • 1,4 л
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Сімейство ароматів:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Професійний пральний гель-порошок для кольорової білизни. Persil Color Expert видаляє плями і сильні забруднення. Містить спеціальні компоненти, які допомагають зберегти яскравість кольорових речей. Зберігає кольори яскравими як нові. Допомагає запобігти утворенню накипу і вапняного нальоту на спіралі пральної машини. Пральний гель-порошок Persil Color Expert підходить для використання в пральних машинах будь-якого типу та для будь-якого типу тканин. Застереження: при потраплянні викликає серйозне поразнення очей. Якщо необхідна рекомендація лікаря: мати при собі упаковку продукту або етикетку. Тримати в недоступному для дітей місці. Використовувати засоби захисту очей. При попаданні в очі: Обережно промити водою протягом декількох хвилин. Якщо поразнення очей не проходить: звернутися за медичною допомогою. Скла: 15-30% аніонні пар, неіоногенні пар; 5-15% мило; <5% фосфонати; оптичний відбілювач; ензими; ароматизатори (бутілфенілметілпропіональ, цитронеллол, гекса циннамал, ліналоол). Країна-виробник: Австрія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
16 грудня, 2017
Цвет остается насыщенный и хорошо отстирывает не только свежие пятна.
15 листопада, 2017
понравился, отстирывает замечательно и запах выветривается быстро,рекомендую
31 жовтня, 2017
Мне понравилось, очень удобно в использовании, отлично отстирывает, белье после стирки имеет приятный легкий аромат.
27 жовтня, 2017
Хорошо отстирывает, запах нейтральный, экономный расход
24 жовтня, 2017
Чудово відпирає забруднені кольорові речі, залишаючи при цьому їм стійкий насичений колір.