• Рідкий засіб Vanish Oxi Action Gold

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1056746 Закінчився
43,75 грн  62,50 грн
Купити
  • 450 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Рідкий засіб Vanish Oxi Action Gold - ідеальне рішення для виведення плям як з кольорових так і з білих речей. Це нове слово та новий золотий стандарт чистоти Ваших речей. Революційна формула засобу настільки ефективна, що справляється з плямами всього за 30 секунд! Рідкий засіб для виведення плям Vanish Oxi Action містить активний кисень, який видаляє плями і зберігає колір Ваших речей. Підходить для делікатних тканин, вовни і шовку. Vanish Oxi Action підходить як для білих, так і для кольорових речей. Склад:5% або більше, але менше 15%: кисневмісний відбілювач, неіоногенні ПАР; менше 5%: аніонні ПАР, фосфонати; ароматизатор, гексілкорічний альдегід, d-лімонен.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
6 жовтня, 2017
Додаю його до кожного прання і на плями, видаляє забруднення на відмінно.
6 жовтня, 2017
С пятнами справился.Сильный запах отдушки не нравится.
12 вересня, 2017
Чесно кажучи, якось не дуже він справляється з плямами. Очікували більшого. Раніше купляли угорський ваніш, то відпирав справді за 30 с навіть застарілі плями.
27 серпня, 2017
Добре справляється з плямами, не нищить тканину, але буває що не діє на застарілі плями дитячого одягу.
18 серпня, 2017
На жаль, не побачила переваги Vanish Gold порівняно з неGold, здається, - це просто маркетинговий хід:(( Навіщо тоді платити більше?:))