• Серветка-пастка кольору Domol

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 965655 Закінчився
48,30 грн  69,00 грн
  • 24 шт
Класифікація:
Серветка-пастка кольору Domol - це рішення, якого Ви давно чекали. Серветка зберігає яскравість кольорових тканин, колір білих речей та ефективно захищає від знебарвлення. Спосіб застосування: 1. Завантажити білизну до пральної машини, додати пральний засіб, дотримуючись вказівок по дозуванню. 2. Покласти серветку в барабан машини, обрати програму та розпочати прання. 3. Після закінчення прання використані серветки викинути у смітник. Рекомендації щодо використання: при пранні речей білого кольору, використовуйте одну серветку-пастку кольору Domol. Якщо Ви перете і білу, і кольорову білизну - додайте дві серветки. Для виробів із сильним фарбуванням (джинси або шовкові речі) використовуйте три серветки. Застереження: тримати в місцях недоступних для дітей! Не використовувати для особистої гігієни! Країна-виробник: Німеччина.
Склад: віскоза, оптичний відбілювач, барвник.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
14 лютого, 2018
Не знаю, как она это делает), но вещь реально работает. Жаль, что раньше я о таком средстве не знала, чудные салфетки.
11 грудня, 2017
Серветки просто незамінні, навіть не перерахувати, скільки речей врятували! Завдяки ним річ, яка линяє, можна прати разом з іншими, що суттєво економить ресурси. Реально працюють!
22 листопада, 2017
Да, неплохая приманка-ловушка))) для "сбежавшей" от изделия краски.
30 жовтня, 2017
Дуже раджу. Упаковки вистачає на кілька місяців. З ними я перу кольорове і біле разом,щоб не вмикати пральну на 5кг з двома футболками, а потім трьома джинсами,можна просто покласти серветку
14 жовтня, 2017
Интересная штучка) Заказала больше из любопытства. Сегодня протестировала: салфетка вобрала краску и стала темная. Не знаю, как она работает, но полинявшие в прошлый раз вещи стали светлее и ярче.