• Універсальний плямовивідник Domol

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 819194 Закінчився
85,95 грн
  • 750 г
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Універсальний плямовивідник Domol розроблений для всіх типів кольорових тканин. Діє при температурі від 20°С до 95°С. Виводить стійкі плями з дитячого одягу, уніформи, кухонних рушників, постільної білизни. Активні компоненти проникають у волокна та видаляють плями від вина, соку, трави, кави, чаю, губної помади, олії, соусів. Застереження: не підходить для вовни, шовку, тканин з покриттям, шкіри; якщо виникли сумніви, спочатку спробувати в місцях, які у невдалому випадку, будуть непомітні; перед застосуванням уважно ознайомтеся з інструкціями щодо прання, які дає виробник; зберігати у сухому, прохолодному та добре закритому місці. Містить карбонат натрію. Тримати в недоступному для дітей місці. Уникати контакту з шкірою та очима! Якщо у вас надчутлива шкіра рук, скористайтесь при пранні рукавичками. Подразнює очі. При потраплянні в очі негайно промити великою кількістю води та звернутись до лікаря. Не ковтати! У разі проковтування негайно звернутися за медичною допомогою до лікаря і показати упаковку (етикетку). Не змішувати з іншими засобами. Уникати безпосереднього контакту з шкірою. Країна-виробник: Німеччина.
Склад: більше 30% відбілювача на основі кислоти, карбонат натрію, сульфат натрію, ТАЕД, менше 5% неіоногенних ПАР, менше 5% аніонних ПАР, кополімер, ензими (целюлаза, пектатилаза). Не містить фосфатів, хлору та бору!

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
25 січня, 2018
волшебное средство, без замачивания отстирал одежду которую уже собиралась выбросить
2 січня, 2018
Классный пятновыводитель, купила случайно, но осталась довольна, повыводил пятна, которые с лета не могла отстирать. Всем советую.
30 грудня, 2017
Отличное средство, пятна выводит, действие порошка заметно усиливает. Очень хорошо отстирывает белые вещи. Добавляю понемногу при каждой стирке. Выгодно брать по акции 1+1=3. Рекомендую.
22 грудня, 2017
Хорошо выводит пятна, особенно с детской одежды.Для цветных тканей незаменим. Очень понравился.
4 грудня, 2017
Застарелые пятна не отстирал, но в целом я довольна результатом.