• Відбілювач Ecomix Для гардин

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1044804 Закінчився
9,95 грн
Купити
  • 40 г
Формат продукту:
Класифікація:
Спеціальний відбілювач Ecomix перетворює звичайний миючий засіб на могутній і ефективний засіб для гардин, фіранок та скатертин. Засіб видаляє пожовтіння, бруд, сірий наліт, сліди від нікотину, неприємні запахи. Містить активний кисень. Для застосування при автоматичному пранні висипати вміст одного пакетика у відсік з пральним засобом для основного прання пральної машини. Прати при температурі 40°C. При ручному пранні розчинити вміст пакетика разом з пральним засобом у 10 л теплої води (40°С), випрати, прополоскати. Для вибілювання шляхом замочування випрані вироби замочити в розчині даного засобу (1 пакетик на 10 л теплої (40°С) води) на 20-30 хв, прополоскати.
Склад: перкарбонат натрію від 15 до 30%, неіоногенні ПАР менше 5%, хлорид натрію, оптичний відбілювач, ароматична композиція. Тримати у недоступному для дітей місці. Уникати контакту з очима. У разі контакту з очима, промити великою кількістю води та звернутися до лікаря. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
8 лютого, 2018
Я покупала по акции, очень довольна результатом: тюль значительно побелела, винные пятна со скатерти почти все ушли, застарелые пятна от жира, жёлтые, уменьшились и посветлели. Надо повторить!
10 грудня, 2017
Добре відпирає штори, не пошкоджує ніжну тканину, вистачає такого пакетику на два рази використання.
3 серпня, 2017
Отбеливатель хорошего качества
17 квітня, 2017
Гарний результат, без зайвих переплат
16 березня, 2017
Використовую для відбілювання білих речей, мені подобається як працює, єдине що замочую речі в досить гарячій воді.