• Відбілювач універсальний Dixi Персоль

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1012891 Закінчився
9,95 грн
Купити
  • 90 г
Формат продукту:
Призначення пральних засобів:
Класифікація:
Універсальний відбілювач призначений для вибілювання та видалення плям з білизни з бавовняних, лляних, синтетичних тканин як при ручному, так і машинному пранні. Засіб м’яко впливає на тканини, підсилює дію прального порошку, покращує якість прання. Застосування: у разі кип’ятіння розчинити в теплій воді (30-40°C) необхідну кількість відбілювача разом з пральним порошком, довести до кипіння та кип’ятити білизну протягом 40-45 хв. При ручному пранні розчинити в теплій воді (30-40°C) необхідну кількість відбілювача разом з пральним порошком, витримати в розчині білизну 15-30 хв., періодично помішуючи, випрати, потім ретельно прополоскати. При машинному пранні засипати необхідну кількість відбілювача разом з пральним порошком у відділення основного прання пральної машини. Далі прати при температурі 30-90°C, дотримуючись інструкції з використання пральної машини. Застереження: зберігати в недоступному для дітей місці. Уникати потрапляння в очі. У разі потрапляння в очі – промити водою протягом 10-15 хвилин, за необхідності звернутися до лікаря. Склад: натрієві солі карбонату, перкарбонат натрію від 5 до 15%, трилон Б, аніонні ПАР менше 5%, оптичний відбілювач, віддушка. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
13 лютого, 2018
Покупала по акции на пробу, результат неплохой - хорошо отстирались пожелтевшие в шкафу маечки и др. и старенькая скатерть. Работает.
24 липня, 2017
Непогано відбілює. Не ідеально, але майже весь одяг чудово може попрати
20 червня, 2017
Отбеливатель понравился. Использовала для белого белья, которое долго лежало в шкафу, что бы убрать желтый налет. Отбеливатель вернул вещам прежнюю белизну.
4 березня, 2017
Универсальный отбеливатель, удобно что в пакетике
3 березня, 2017
Довольно таки неплохой бюджетный отбеливатель. Покупаю его для белого белья, с незначительными пятнами и загрязнениями очень хорошо справляется.