• Відбілювач Ушастый нянь для прання дитячої білизни

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 905364 Закінчився
29,90 грн
  • 750 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Відбілювач Ушастый нянь посилює дію прального порошку та відбілює білизну дітей будь-якого віку. Спеціальна гель-формула ефективно видаляє плями від чаю, кави, овочевих і фруктових соків тощо, дарує речам свіжість. Активний кисень із активатором відбілювання забезпечує дбайливе відбілювання без кип’ятіння. Ушастый нянь призначений для різних типів білих тканин, сумісний із будь-яким пральним порошком. Не містить хлор, барвники та віддушку, тому підходить для прання речей дітей, схильних до алергії. Використання відбілювача при низьких температурах (до 50 °С) зменшує негативний вплив на тканини — одяг виглядає як новий навіть після багаторазового прання. Засіб точно дозується за допомогою мірного ковпачка. Дає змогу економити до 50% прального порошку. Склад: >30% кисневмісний відбілювач; 15—30% сульфати; 5—15% фосфати, карбонати, силікати, вода, аніонні ПАР; <5% ТАЕД, неіоногенні ПАР, антиресорбент, фосфонати, оптичний відбілювач. У разі підвищеної чутливості і подразнення шкіри варто уникати тривалого контакту з будь-якими засобами для прання. У разі потрапляння засобу в очі — негайно промити великою кількістю води. Зберігати у місці, недоступному для дітей, уникати потрапляння прямих сонячних променів і нагрівання вище 35 °С. Країна-виробник: Росія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
18 лютого, 2018
Хороший мягкий отбеливатель, помогает сохранять вещи ярко-белыми, я довольна качеством.
22 січня, 2018
Хорошее средство, покупаем для всей семьи. Хватает надолго!
9 листопада, 2017
Особисто мені несподобався ніягого ефекту)))
6 жовтня, 2017
Хорошее средство, покупаем для всей семьи. Хватает надолго!
15 липня, 2017
Хорошее средство.Не вызывает аллергии.