• Засіб для делікатного прання Perwoll 3D Догляд для вовни та шовку

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 280803 Закінчився
67,16 грн  95,95 грн
  • 1 л
Формат продукту:
Сімейство ароматів:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Безфосфатний засіб для прання і інтенсивного догляду за тканинами та збереження краси одягу надовго. Рідина з інноваційною формулою глибоко проникає у волокна тканини та активно піклується про Ваш одяг у 3-х основних напрямках: 1. Розгладжені волокна - проникає глибоко у волокна та робить їх надзвичайно гладенькими. 2. Анти-кошлатість - запобігає появі ковтунців. 3. Зберігає форму - бережно доглядає за делікатною тканиною. Засіб зміцнює волокна і допомагає відновити еластичність зношених тканин прання за пранням. Засіб повертає речам еластичність і м'якість, підходить для дбайливого прання слабо забруднених речей з делікатних тканин, вовни і шовку при температурі від +20°С до +60°С. Засіб можна заливати в відділення для порошку або наносити безпосередньо на одяг. Не застосовувати препарат разом з пральним порошком! Використання: дозування при пранні в воді м'якою або середньої жорсткості: 60 мл - для слабо забрудненого одягу, 90 мл - для забруднень середнього ступеня, 120 мл - для сильного ступеня забрудненості одягу. При пранні в жорсткій воді: 75 мл - для слабо забрудненого одягу, 105 мл - для забруднень середнього ступеня, 135 мл - для сильного ступеня забрудненості одягу. Засіб можна відмірювати ковпачком, ємність якого 110 мл. Застереження: зберігати в недоступному для дітей місці. При потраплянні в очі негайно промийте великою кількістю води. Країна-виробник: Австрія
Склад: вода, 5-15% аніонні ПАР; <5% неіоногенні ПАР, мило; ензими; парфуми (бутилфеніл метилпропіональ, цитронеллол, гераніол); консервант (бензізотіазолінон, метілізотіазолінон).

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?