• Засіб для делікатного прання Perwoll 3D ефект відновлення для білого

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1128461 Закінчився
259,00 грн
Купити
  • 3 л
Формат продукту:
Призначення пральних засобів:
Класифікація:
Засіб для делікатного прання Perwoll 3D ефект відновлення для білого має потужну силу для видалення найважчих забруднень з білої тканини. Завдяки активним компонентам засобу для прання, речі повертають білосніжну чистоту та неймовірну свіжість, що залишається надовго. Засіб для прання Perwoll 3D сприяє відбілюванню навіть посірілих речей, відбілюючи сірі волокна. Зберігати в недоступному для дітей місці. При потраплянні в очі негайно промийте великою кількістю води. При закінченні терміну придатності утилізувати як побутові відходи. Країна-виробник: Австрія.
Спосіб застосування: додати необхідну кількість засобу у відсік пральної машини.
Склад: вода, 5-15% аніонні ПАР; <5% нейонни ПАВ, сапун, фосфонати, <5% неіоногенні ПАР, мило, фосфонати, ензими, оптичний відбілювач, парфуми (альфа-ізометил іонон), консервант (бензізотіазолін, метілізотіазолін).

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
26 жовтня, 2017
Одно из главных средств для стирки у нас дома. Отличный эффект.
22 жовтня, 2017
Чудово підходить для білих речей.