• Засіб для делікатного прання Perwoll 3D Ефект відновлення для білого

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 700614 Закінчився
95,95 грн
  • 1 л
Формат продукту:
Сімейство ароматів:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Безфосфатний засіб для делікатного прання "Ефект відновлення для білого" максимально довго зберігає колір білизни насиченим. Підходить для прання ледь забруднених і делікатних білих і світлих речей. Після прання одяг виглядає як новий! Ефект "Відновлення+" підсилює миючу здатність і захищає тканину. Засіб можна заливати в відділення для порошку або наносити безпосередньо на одяг. Рекомендована температура води від +20°С до +60°С. Не рекомендується використовувати разом з пральним порошком. Застосування: залити в відділення для порошку або наносити безпосередньо на білизну. Дозування залежить від ступеня забрудненості речей і типу води, використовуваної для прання. Дозування: при пранні в м'якій воді або воді середньої жорсткості 60 мл - для слабо забрудненого одягу, 90 мл - для забруднень середнього ступеня, 120 мл - для сильно забрудненого одягу. При пранні в жорсткій воді 75 мл - для слабо забрудненого одягу, 105 мл - для забруднень середнього ступеня, 135 мл - для сильно забрудненого одягу. Застереження: зберігати в недоступному для дітей місці. При попаданні в очі негайно промийте великою кількістю води. Країна-виробник: Австрія.
Склад: вода, 5-15% аніонні ПАР; <5% неіоногенні ПАР, мило, фосфонати; оптичний відбілювач; ензими; парфуми (альфа-ізометил іонон); консерванти (бензизотіазолін, метілізотіазолін).

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
14 листопада, 2017
хороший гель но запах раньше был лучше и выветривался быстрее,стирает нормально,
13 листопада, 2017
Стирает хорошо и запах не сильный. Рекомендую!
25 жовтня, 2017
Чудово видаляє забруднення з білих речей.
20 жовтня, 2017
Дуже подобається, що він безфосфатний.
18 жовтня, 2017
Не возвращает и даже не поддерживает белизну ткани, мне не понравился.