• Засіб для делікатного прання Perwoll 3D Ефект відновлення для темного та чорного

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 280817 Закінчився
95,95 грн
  • 1 л
Формат продукту:
Сімейство ароматів:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Безфосфатний засіб для делікатного прання "Ефект відновлення для темного та чорного" - це спеціальний засіб, який дбає про насиченість чорних і темних кольорів. Чорний залишається насиченим темним, як новий. Не має значення, чи це Ваша маленька чорна сукня або Ваша улюблена блузка. Ефект відновлення тепер поліпшив дію проти посіріння тканини і миючу здатність. Він не тільки зберігає чорні і темні тканини від вицвітання, тепер він також згладжує пошкоджені/сірі волокна для оптимального відображення світла після декількох разів прання і Ваші темні речі знову сяють, як нові. Засіб слід використовувати для прання ледь забруднених і делікатних речей при температурі від +20°С до +60°С. Його можна заливати в відділення для порошку або наносити безпосередньо на одяг. Не можна використовувати разом з пральним порошком! Використання: дозування при пранні в воді м'якою або середньої жорсткості: 60 мл - для слабо забрудненого одягу, 90 мл - для забруднень середнього ступеня, 120 мл - для сильно забрудненого одягу. При пранні в жорсткій воді: 75 мл - для слабо забрудненого одягу, 105 мл - для забруднень середнього ступеня, 135 мл - для сильно забрудненого одягу. Засіб можна відмірювати ковпачком, ємність якого 110 мл. Застереження: зберігати в недоступному для дітей місці. При попаданні в очі негайно промийте великою кількістю води. Країна-виробник: Австрія.
Склад: вода, 5-15% аніонні ПАР; <5% неіоногенні ПАР, мило, фосфонати, ензими; парфуми (аміл ціннамал, бутилфеніл метилпропіонал, цитронеллол, гексіл ціннамал, лімонен); консерванти (бензизотіазолін, метілізотіазолін).

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
22 лютого, 2018
Мне кажется. что это просто сухой стиральный порошок, разведённый водой, некачественное средство, плохо отстирывает, с назойливым приторным запахом.
17 грудня, 2017
Ой як колись намучився із пранням чорних курток звичайними порошками. Тепер знаю, що є Перволь для чорного і не маю проблем. Рекомендую купувати!
14 листопада, 2017
Цвет, конечно, не восстанавливает, но на новых вещах действительно не вымывает, мне нравится
11 листопада, 2017
Отличное средство! Делает ярче цвет черных вещей, особенно хлопковых. Хорошо стирает, выполаскивается до конца, запах приятный. Рекомендую!
7 листопада, 2017
для особливих речей те що треба!