• Засіб для делікатного прання Perwoll 3D ефект відновлення кольору

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1128447 Закінчився
259,00 грн
Купити
  • 3 л
Формат продукту:
Призначення пральних засобів:
Класифікація:
Засіб для делікатного прання Perwoll 3D ефект відновлення кольору прибирає усі види забруднень та жиру з ваших улюблених речей. Засіб делікатний до тканин та дієвий у боротьбі з плямами. Речі після прання з засобом Perwoll 3D ефект набувають неймовірної м'якості, насиченого кольору та виглядають як нові. Зберігати в недоступному для дітей місці. При потраплянні в очі негайно промийте великою кількістю води. При закінченні терміну придатності утилізувати як побутові відходи. Країна-виробник: Австрія.
Спосіб застосування: додати необхідну кількість засобу у відсік пральної машини.
Склад: вода, 5-15% аніонні ПАР; <5% нейонни ПАВ, сапун, фосфонати, <5% неіоногенні ПАР, мило, фосфонати, ензими, парфуми (аміл ціннамаль, бутифеніл метилпропіонал, цитронеллол, гексіл ціннамал, лімонен); консервант (бензізотіазолін, метілізотіазолін).

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
18 лютого, 2018
Хорошее средство, отлично отстирывает и имеет приятный запах.
21 листопада, 2017
Вперше взяла цей засіб для прання. Дуже сподобався, гарно пере і має приємний аромат. Братиму і надалі.
22 жовтня, 2017
Зберігає колір речей яскравим і гарно пере.
9 жовтня, 2017
Часто покупаю Перволь. Выгодно брать в большом объеме, особенно когда акции разные.
6 жовтня, 2017
Цей засіб для прання купую найчастіше - він має приємний і досить насичений аромат, з ним не потрібно використовувати кондиціонер для білизни, економічний. Єдиний мінус - деякі плями все ж не видаляє.