• Засіб для делікатного прання Perwoll 3D Ефект відновлення кольору

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 280810 Закінчився
95,95 грн
  • 1 л
Формат продукту:
Сімейство ароматів:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Безфосфатний засіб для прання ледь забруднених і делікатних речей будь-яких кольорів з ефектом відновлення кольору 3D. Він чудово пере при температурі від +20°С до +60°С, кожного разу дбаючи про три вагомих аспекти гарного кольору: 1. Насиченість - піклується про інтенсивність кольору. 2. Стабільність кольору - істотно запобігає втраті кольору під час кожного прання. 3. Яскравість - розгладжує огрубілі, посірілі волокна для кращого відображення світла. Засіб можна заливати в відділення для порошку або наносити безпосередньо на одяг. Не можна використовувати разом з пральним порошком! Застосування: дозування при пранні в воді м'якой або середньої жорсткості: 60 мл - для слабо забрудненого одягу, 90 мл - для забруднень середнього ступеня, 120 мл - для сильно забрудненого одягу. При пранні в жорсткій воді: 75 мл - для слабо забрудненого одягу, 105 мл - для забруднень середнього ступеня, 135 мл - для сильно забрудненого одягу. Застереження: зберігати в недоступному для дітей місці. При попаданні в очі негайно промийте великою кількістю води. Країна-виробник: Австрія.
Склад: вода, 5-15% аніонні ПАР; <5% неіоногенні ПАР, мило, фосфонати, ензими; парфуми (аміл ціннамал, бутилфеніл метилпропіонал, цитронеллол, гексіл ціннамал, лімонен); консерванти (бензизотіазолін, метілізотіазолін).

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
12 березня, 2018
Мне не очень нравится, эффект будет тот же, если развести порошок для цветных вещей с водой и постирать. Люблю немецкие средства собственной ТМ Ватсонс - рекомендую.
6 березня, 2018
хорошо отстирывает и не оставляет разводов на пуховиках, куртках и других подобных вещах.
6 березня, 2018
Любимое средство для стирки. Всегда отличное качество!
6 березня, 2018
Очень пенное средство с сильным ароматом.
28 лютого, 2018
Дуже хороший засіб.