• Засіб для делікатного прання Perwoll Догляд та відновлення

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 911727 Закінчився
95,95 грн
Купити
  • 1 л
Формат продукту:
Сімейство ароматів:
Призначення пральних засобів:
Класифікація:
Засіб для делікатного прання "Догляд та відновлення" піклується про волокна тканини Вашого одягу і підходить для прання ледь забруднених і делікатних речей при температурі від +20°С до +60°С в пральних машинах будь-якого типу і ручного прання в воді будь-якої жорсткості. Його інгредієнт Repairrzym зменшує кашлатість і катишки на поверхні тканин до 80%. Кращий результат проти катишків буде помітний на одязі на основі бавовни. Для максимально помітного результату користуйтеся засобом регулярно. Для кращої турботи про одяг дотримуйтеся рекомендацій щодо прання та вибирайте делікатний режим прання. Використання: гель можна заливати в відділення для порошку або наносити безпосередньо на одяг. Не застосовувати препарат разом з пральним порошком! Дозування: при пранні в воді м'якою або середньої жорсткості: 60 мл - для слабо забрудненого одягу, 90 мл - для забруднень середнього ступеня, 120 мл - для сильно забрудненої одежди. Прання в жорсткій воді: 75 мл - для слабо забрудненого одягу, 105 мл - для забруднень середнього ступеня, 135 мл - для сильно забрудненого одягу. Кількість засобу можна відмірювати ковпачком, ємність якого 110 мл. Застереження: берегти від дітей. Після закінчення терміну придатності утилізувати як побутові відходи. Країна-виробник: Австрія.
Склад: 5-15% аніонні ПАР; <5% неіонні ПАР, мило; ензими; парфум (бензил саліцилат, бутилфеніл метилпропіональ, кумарин); бензизотіазолінон, метілізотіазолін.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
27 жовтня, 2017
Отличный порошок, часто покупаю как универсальный - действительно, заботится об одежде
23 жовтня, 2017
Купила впервые. Раньше пользовалась розовым. Средство понравилось. Приятный запах, ткань мягкая, не нужно использовать кондиционер. Спасибо производителю и магазину!
30 липня, 2017
Отличное средство, хорошо отстирывает, экономно в использовании и можно не использовать опаласкиватель ТК смягчает ткань и убирает статику, если попасть под акцию то цена очень доступная
7 липня, 2017
Хорошо отстирывает как при ручной так и при машинной стирке. Вещи не кашлатятся, а шерстяная одежда становится мягче и пушистее. Единственный недостаток это - остается запах средства на вещах.
29 червня, 2017
Покупаю уже не первый раз, отлично и бережно стирает, расходуется очень экономно, вещи не деформируются.