• Засіб для догляду за пральними машинами Domol

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 930340 Закінчився
45,50 грн
Купити
  • 250 мл
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Засіб для догляду за пральними машинами видаляє запах, вапняний наліт та відкладення, особливо у важкодоступних місцях, таких як барабан, гумові ущільнювачі. Компоненти по догляду за гумою підтримують її еластичність протягом тривалого часу, а інгібітори корозії захищають металеві деталі. Гігієнічно очищає пральну машину. При регулярному застосуванні засобу подовжується термін експлуатації машини. Застосування:
1.Вийняти лоток для прального засобу та покласти його на 30хвилин у розчин з 50мл засобу та 4л теплої води (дозувальна шкала знаходиться на боковій стороні пляшки). Після чого промити лоток теплою водою і вставити назад.
2.Очистка гумового уплотнювача та вікна пральної машини - нанести невелику кількість засобу на ганчірку, протерти уплотнювач і вікно, залишити засіб на деякий час, після чого витерти вологою чистою ганчіркою.
3.Після завершення першого та другого етапів вилити рештки засобу (близько 200мл) у відсік для прального порошку і запустити цикл прання при мін. температурі 60°С. Рекомендується використовувати засіб мінімум 2-3 рази на рік. Застереження: Тримати в недоступному для дітей місці. Подразнює очі. Уникати потрапляння в очі! При потраплянні в очі негайно промити великою кількістю води та звернутись до лікаря. Не ковтати! У разі проковтування негайно звернутися за медичною допомогою до лікаря і показати упаковку (етикетку). Зберігання: тримати в сухому місці при температурі від 5 до 30°С. Склад: вода, моногідрат лимонної кислоти, менше 5% неіоногенних ПАР, менше 5% фосфонатів, гліцерин, фосфонат, пропіленгліколь, запашка, інгібітор корозії, гумозахисний агент.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
6 лютого, 2018
Это средство по уходу за стиральной машиной качественное, как и все немецкие продукты, мы довольны покупкой.
7 січня, 2018
совершенно класнючий продукт в отличии от смягчающего средства воду, детали машины как новые, ну кроме тэна((( хорошо дезинфицирует, но сам налет на тэне не снимает, однако делает его "хрупким"
21 грудня, 2017
Самое лучшее средство для чистки стиральной машинки. Рекомендую!
23 вересня, 2017
Зручно, що одним засобом чистиш усю пральну машину! Дезінфікує та ефективно видаляє вапняний наліт (сильний наліт видалить лише частково). Пральна машина працює тихіше після очистки цим засобом.
18 вересня, 2017
Средство хорошее, налет снимает. Попробовала на электрочайнике, чтобы убедиться. Само средство слегка пахнет лимонной кислотой, но машинка потом кислотой не пахнет.