• Засіб для пом'якшення води Calgon для пральних машин

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 151471 Закінчився
80,50 грн
  • 500 г
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Засіб для пом'якшення води у пральних машинах надійно захищає всі важливі деталі пральної машини від накипу. Допомагает підтримувати машину в чистоті, запобігає утворенню неприємного запаху. Перешкоджає накопиченню залишків бруду і прального порошку, які є причиною утворення неприємного запаху. Призначення: засіб по догляду за побутовою технікою. Застосування: використовуйте засіб при кожному пранні при будь-якій температурі. Дозувати щодо жорсткості води: 75г - дуже жорстка; 50 г - жорстка; 25 - середньої жорсткості. Засипте в основне відділення дозатора прального порошку. Пральний порошок дозувати щодо рекомендацій для м'якої води. Безпечний для всіх видів тканин. Застереження: зберігати в недоступному для дітей місці. Уникати потрапляння в очі. У разі потрапляння в очі ретельно промити водою. Не ковтати. При проковтуванні, негайно звернутися за медичною допомогою. Склад: більше 30% цеоліти, менше 5%: полікарбоксилати, неіоногенні поверхнево-активні речовини. Країна-виробник: Польща.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
6 лютого, 2018
Користуюсь від першого дня коли купила машинку засіб який її береже завжди!
27 січня, 2018
Пользуюсь много лет,машинка работает исправно!
27 січня, 2018
Очень долго пользовались этим порошком, были довольны, потом стало для нас дорого его покупать.
22 січня, 2018
Чесно кажучи ефект не видимий. Але користуємось і купуємо регулярно
28 грудня, 2017
Хороший засіб. Не лінуфтеся доглядати за вашою пральною машиною.