• Засіб для прання L’arbre Vert Рослинне мило 

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1127509 Закінчився
669,00 грн
Купити
  • 5 л
Формат продукту:
Сімейство ароматів:
Призначення пральних засобів:
Класифікація:
Засіб для прання L’arbre Vert Рослинне мило з легкістю видаляє сильні забруднення, навіть при пранні в низькотемпературному режимі. Завдяки органічним компонентам, на основі яких вироблено засіб, його можна використовувати для прання речей та білизни людей, що схильні до алергічних та астматичних реакцій, а також для немовлят. Має легкий аромат свіжості. Країна-виробник: Австрія.
Спосіб застосування: додати необхідну кількість засобу у відсік пральної машини.
Склад: вода, жирні алколи с12-с18 етоксилірованні, спирт, какоат калія, цитрат натрію (натрієва сіль лимонної кислоти), хлорид натрію (натрієва сіль соляної кислоти), бікарбонат натрія (харчова сода), натуральна віддушка, хлорид кальція (кальциєва сіль соляної кислоти), протиази, амілази, диметикон.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
2 лютого, 2018
дане рослинне мило є непоганим засобом для боротьби з плямами! ціна влаштовує теж
6 жовтня, 2017
Хорошо удаляет загрязнения, мне понравился результат. Повторю покупку.
10 серпня, 2017
Мыло стирает на четверку с минусом, поэтому буду использовать его для того, чтобы просто освежить вещи.