• Засіб для прання Losk 6 активних ензимів Свіжість квітів

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1121132 Закінчився
175,00 грн
Купити
  • 1,4 л
Формат продукту:
Призначення пральних засобів:
Класифікація:
Засіб для прання Losk 6 активних ензимів Свіжість квітів універсальний концентрований рідкий підходить для прання виробів з бавовни, льону, синтетичних тканин та тканин зі змішаних волокон (окрім вовни та шовку), в пральних машинах будь-якого типу та ручного прання у воді будь-якої жорсткості. Забезпечує справжню чистоту та свіжість речей. Ефективно видаляє найважчі плями після першого застосування. Тримайте подалі від дітей. Дотримуйтесь рекомендацій на ярликах вашого одягу при виборі режиму та температури прання. Зберігати при температурі від +5°С до +40°С. Після закінчення терміну придатності утилізувати як побутові відходи. Країна-виробник: Австрія.
Склад: вода; 5-15% аніонні ПАР; <5% неіоногенні ПАР, мило, фосфонати; парфуми (бутилфеніл метилпропіонал, ліналоол, гексил ціннамаль, бензилсаліцилат, цітронеллол); ензими; бензізотіазолінон, метилізотіазолінон.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
17 жовтня, 2017
Хорошо стирает. Запах сильный, но достаточно приятный.
27 серпня, 2017
Отличное средство для стирки. Хорошо отстирывает.
16 серпня, 2017
Хорошо отстирует, замечательный запах
12 серпня, 2017
У захваті від аромату!!!
7 серпня, 2017
Хорошо стирает, цвета остаются свежими и яркими