• Засіб для прання Perwoll White

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1056655 Закінчився
190,00 грн
Купити
  • 2 л
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Ефект "Відновлення +" підсилює миючу здатність і захищає тканину від тьмяності. Perwoll не тільки зберігає кольори від вицвітання, а також згладжує пошкоджені сірі волокна для оптимального відображення світла навіть після декількох разів прання, зберігаючи колір вашого одягу як новий. Perwoll Відновлення White - модні, світлі кольори, як нові! Perwoll підходить для прання слабо забруднених і делікатних білих і світлих речей. Засіб можна заливати в відділення для порошку або наносити безпосередньо на одяг. Не застосовувати препарат разом з пральним порошком!

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
18 грудня, 2017
Хороший, нет проблемы с "недорастворением", как с порошком. Не настолько резкий запах, как у Перволя для цветного. Минус - 2л бутыль не вмещается в тумбу под умывальником.
14 грудня, 2017
Найкращий засіб для прання і не тільки білих речей! Обожнюю його, користуюсь тільки ним з 2013 року.
25 жовтня, 2017
З ним речі залишаються яскраво білими.
23 жовтня, 2017
Мне очень это средство понравилось! Постельное после стирки белоснежное, и с приятным ароматом)) однозначно буду брать еще!
22 жовтня, 2017
Добре видаляє забруднення зі світлих речей.