• Засіб для прання Rex Гель з ароматом Лаванди та Пачулі

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1121125 Закінчився
99,95 грн
Купити
  • 1320 мл
Формат продукту:
Призначення пральних засобів:
Класифікація:
Засіб для прання Rex Гель з ароматом Лаванди та Пачулі 2в1 універсальний концентрований - це сучасний засіб, що швидко розчиняється в воді, а тому починає діяти вже з перших хвилин прання. Його потужна формула здатна відіпрати гори вашої брудної білизни, не залишаючи розводів на одязі і піклуючись про волокна тканин. Країна-виробник: Австрія.
Склад: 5-15% аніонні ПАР; ,<5% неіоногенні ПАР, фосфонати, мило; ензими; оптичний відбілювач; парфуми (бензилсаліцілат, бутилфеніл метилпропіональ, ліналоол, кумарин, лимонен), бензізотіазолінон, метилізотіазолінон.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
14 січня, 2018
Гель очень понравился, приятный аромат.
11 січня, 2018
Качество стирки хорошее, а аромат мне не понравился.... для мня сильный очень... химический
11 січня, 2018
Обалденный запах... Довольна результатом стирки.
8 січня, 2018
Хороший гель, гарно пахне.
4 січня, 2018
сильный навязчивый запах, подходит для того чтобы освежить белье