• Засіб миючий Rex 2 в 1 з ароматом Мигдалевого молочка синтетичний автомат

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1121118 Закінчився
66,50 грн
Купити
  • 1,5 кг
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення пральних засобів:
Класифікація:
Засіб миючий Rex 2 в 1 з ароматом Мигдалевого молочка синтетичний автомат підходить для прання виробів з бавовни, льону, синтетичних тканин та тканин зі змішаних волокон в пральних машинах будь якого типу та ручного прання у воді будь якої жорсткості. У випадку прання дуже брудного одягу, попередньо нанести засіб на плями. ОБЕРЕЖНО. Тримайте подалі від дітей! Викликає серйозне подразнення очей. Носити захист очей. При попаданні в очі промийте великою кількістю проточної води протягом декількох хвилин. Зніміть контактні лінзи, якщо Ви ними користуєтесь і це легко зробити. Продовжіть промивання очей. Якщо подразнення в області очей триває, негайно зверніться за допомогою до лікаря. В цьому випадку слід мати з собою сам засіб або його упаковку. Країна-виробник: Польща.
Склад: >30% сульфати, 15-30% сода, 5-15% аніонні силікати, <5% відбілювачі на основі кисню, неіонні ПАР, мило, полікарбоксилати, фосфонати, ензими, оптичні відбілювач, парфуми, стабілізатор піни, барвники.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
12 грудня, 2017
Порошок нравится. Но для белоснежности вещей добавляю еще и отбеливатель.
31 липня, 2017
якісний пральний порошок. РАДЖУ!
29 липня, 2017
Порошок средненький.Слабо отстирывает аромата на вещах не остается.
26 липня, 2017
Стирает порошок хорошо,но с сложными пятнами не справляется.Белье после стирки приятное на ощупь,сохраняет легкий миндалевый аромат, нет аллергических реакций и высыпаний.
10 липня, 2017
Купив 2 дні тому, після прання речі мають приємний легкий аромат. Результат прання норм.