• Засіб репелентний Standart Захист комарів

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1056893 Закінчився
29,95 грн
Купити
  • 100 мл
Засіб для шкіри:
Цільова аудиторія:
Засіб репелентний Standart розроблений для ефективного захисту дорослих та дітей від 3 років від укусів комарів, мошок, москітів та інших літаючих комах. Забезпечує ефективний захист до 3-х годин. Застереження: не застосовувати дітям до 3 років, вагітним та жінкам, що годують, а також особам із захворюванням шкіри і підвищеною чутливістю до хімічних речовин. Дітям застосовувати під наглядом дорослих, наносити не більше двох разів на добу. Заборонено використовувати біля джерел відкритого вогню. Країна-виробник: Україна.
Склад: вода, ізопропанол, N, N-діетил-м-толуамід, гліцерин, консервант.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
25 грудня, 2017
Эффективное средство.
27 листопада, 2017
удобная упаковка, хорошо справляется с комарами
27 листопада, 2017
хорошая цена, эффективный
27 листопада, 2017
хватает на долго, эффективный
27 листопада, 2017
хватает на долго, эффективный