• Засіб від комарів для дітей Pаптор Некусайка з екстрактом ромашки

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 427586 Закінчився
22,50 грн
Купити
  • 10 шт
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Пластини Раптор Некусайка забезпечують надійний захист дітей від комарів. В основі діючої речовини пластини - натуральний екстракт ромашки. Ефективні та безпечні. Баз запаху. Засіб застосовувати у добре провітрюваних приміщеннях або привідкритих квартирах і вікнах не більше 8 годин, у закритих приміщеннях не більше 2 годин за відсутності людей з подальшим провітрюванням. Не торкатися ввімкненого приладу вологими руками і металевими предметами. Вмикати прилад на відстані не менше 1м від людини. Зберігати окремо від харчових продуктів у місці, недоступному для дітей та домашніх тварин. Особи, які страждають на алергічні захворювання, повинні застосовувати засіб з обережністю. При появі дискомфортних відчутів припинити використання засобу і провітрити приміщення. Закрити акваріум на час роботи приладу. Країна-виробник: Італія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?