• Автомобіль базовий HotWheels HW Speed Graphics

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 678053 Закінчився
49,90 грн
Купити
  • 1 шт
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Автомобіль базовий HotWheels HW Speed Graphics стане найулюбленішою іграшкою дитини. Красивий дизайн обов'язково сподобається дітям. Підходить для дітей віком від 3 років. Іграшка, при її використанні за призначенням, відповідає державним санітарним нормам та правилам, нормам безпеки життя та здоров'я дитини при передбачуваній поведінці дитини. Не призначено для дітей віком до 3 років. Дорослі повинні видалити всі кріплення та упаковку, лише після цього дати іграшку дитині. Використовувати іграшку лише за її цільовим призначенням та з дотриманням звичайних та розумних правил та заходів безпеки. Використовувати під особистим наглядом дорослої особи. Не використовувати іграшку у разі несправності. Можлива поява дрібних часток, що може становити загрозу порушення дихання та інших функцій організму. Країна-виробник: Малайзія.
Матеріал виготовлення: метал, пластмаса.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?