• Гра-головоломка Castorland Puzzle Чаггінгтон

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1037342 Закінчився
11,90 грн
Бути в курсі, коли надійде
  • 1 шт
Цільова аудиторія:
Гра-головоломка Castorland Puzzle Чаггінгтон створена для того, щоб грати в цікаву розвиваючу гру. Збирати пазл можна з друзями або самому. Іграшка буде цікава дітям і їх батькам та дозволить весело провести час разом. Попередження! Призначено для дітей від 3 років та старше. Не рекомендовано дітям до 3-х років. Користуватися тільки під безпосереднім наглядом дорослого! Містить дрібні деталі. Упаковка не є іграшкою. Видаліть пакувальні матеріали перед тим, як дати іграшку дитині. Не зберігати і не грати поблизу джерел вогню, приладів з нагрівальними елементами! Упаковка не призначена для контакту з харчовими продуктами. Країна-виробник: Польща.
Материалы: картон, бумага.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?