• Іграшка розвиваюча Тигрес Чарівний Куб

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1057467 Закінчився
54,95 грн
Купити
  • 1 шт
Цільова аудиторія:
Іграшка розвиваюча Тигрес Чарівний Куб це розвиваюча іграшка, яка обов'язково зацікавить дитину. Цікавий дизайн, яскраві кольори та весела гра. Дитина може грати як самостійно, так і з друзями. Попередження! Іграшка призначена для гри дітям віком старше 3-х років. Використовувати під безпосереднім наглядом дорослих. Перед використанням видалити всі пакувальні матеріали і протерти іграшку вологою ганчіркою. Деталі виробу виготовлені з пластику і їх колір може не відповідати зображенню. Містить деталі з гострими краями. Небезпека травмування. Країна-виробник: Україна.
Склад: полімерні матеріали.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
5 грудня, 2017
Игрушка качественная,без запаха. Но не понятная. Нам подарили в год,ребенку два, но сам он ей не играет. Не рекомендую.
30 вересня, 2017
такий собі кубик-пазлик з досить яскравими детальками і дороговатою ціною
18 серпня, 2017
Довольно-таки хорошая игрушка и крупненькая. Купила племяннику на подарок. Завтра буду дарить ))
12 серпня, 2017
Хорошая развивающая игрушка. Деткам нравится.