• Іграшка Tigres Мозаїка розвиваюча міні

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1057474 Закінчився
31,90 грн
Купити
  • 1 шт
Іграшка Tigres Мозаїка розвиваюча міні зроблена з полімерних матеріалів та ідеально підходить для дитячої творчості. Розвиває уяву та творчі здібності дитини. Дитина може сама або в компанії з друзями створювати різноманітні мозаїки без обмежень. Вчить як зображувати букви, цифри,тварин або просто як поєднувати кольори - розвиваюча мозаїка буде цікава дитині довгий час. Не призначено для дітей віком до 3 років. Виріб призначений для гри. Може містити малі елементи. виключити попадання малих елементів в рот дитини, щоб уникнути загрози порушення дихання дитини. Під час гри дитина повинна знаходитись під безпосереднім наглядом дорослої особи. Країна-виробник: Україна.
Склад: поліпропілен.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?