• Лялька Evi Love з аксесуарами

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1062913 Закінчився
132,75 грн
Купити
  • 1 шт
Лялька Evi Love з аксесуарами запрошує на чаювання, для цього у неї є комплект посуду для чаювання на дві персони: це чайник, чашки, тарілки двох видів різного діаметру, виделки, ножі та ложки трьох видів. Іграшка зроблена з високоякісного пластику. Завдяки своїй компактності, ляльку можна брати в далеку подорож! Вона не займе багато місця, а розлучатися з нею не захочеться! Граючи з Еви, ваша дівчинка придумає безліч сюжетно-рольових ігор. У грі будуть розвиватися творчі здібності, фантазія, уява та артистичні навички, а також уважність, дрібна моторика і координація руху рук. Більше того, турбота про ляльку виховає в дівчинці самі позитивні якості! Країна-виробник: Китай.
Спосіб застосування: Використовувати під безпосереднім наглядом дорослої особи. Дорослий повинен обережно видалити упаковку та всі елементи кріплення, перед тим як давати іграшку дитині. Увага! Є небезпека проковтування дрібних деталей. У разі травмування та (або) потрапляння дрібних деталей до верхніх дихальних шляхів необхідно негайно надати першу медичну допомогу згідно характеру ушкоджень та звернутися до лікаря.
Склад: матеріал - пластик, текстиль, синтетичне волосся.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
15 грудня, 2017
отличный детский подарочный наборчик
15 грудня, 2017
хорошее качество игрушки
15 грудня, 2017
Хорошая кукла, особенно за такую цену)
15 грудня, 2017
Очень милая куколка, дочке понравилась
15 грудня, 2017
Ребенок очень обрадовался этой игрушке