• Мильні бульбашки Морозиво

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1103821 Закінчився
29,36 грн  41,95 грн
Купити
  • 1 шт
Мильні бульбашки Морозиво з рідким наповнювачем для пускання бульбашок обов'язково сподобаються дітям. Яскрава стильна форма флакону з найулюбленішими бульбашками. Цікава гра може захопити на декілька годин. Створюйте разом з дітьми найнеймовірніші бульбашки під час веселої гри. Іграшка підніме настрій як дітям, так і дорослим. Не рекомендовано дітям до 3-х років. Увага! Користуватися тільки під безпосереднім наглядом дорослих. Не допускати попадання в очі та в рот мильного розчину. Зберігати в сухому приміщенні при плюсовій температурі. Перед використанням обробити чистою вологою тканиною. Не зберігати і не грати поблизу джерел вогню, приладів з нагрівальними елементами! Країна-виробник: Китай.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
31 січня, 2018
Игрушка красивая,интересная форма.
7 січня, 2018
Неплохие мыльные пузыри. Интересная упаковка.
11 грудня, 2017
Замечательная упаковка, пузыри качественные.Упаковка не только очень красивая но и пузыри в ней не разливаются.
8 грудня, 2017
Хороші бульки, дитині подобається коробка у вигляді морозива.
14 листопада, 2017
Хорошие интересные пузыри. Ребенку понравились