• Набір кубиків Гамма Пори Року

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1080602 Закінчився
49,95 грн
Купити
  • 1 шт
Набір кубиків Гамма Пори Року для навчання та розвитку дітей від 3-х років. Набір обов'язково сподобається дитині своїм дизайном та корисним для її розвитку. Влаштуйте цікаву та пізнавальну гру кубиками. Попередження! Не призначено для дітей віком до 3 років. Безпечні при використанні за призначенням. Користуватися під наглядом дорослих. Зберігати на відстані не менше 1м від тепловипромінюючих приладів. Країна виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
27 грудня, 2017
Класненькая игрушка и развивающая! Моей доцюне такие очень нравятся.
13 грудня, 2017
Дуже гарні кубики. Малюку сподобались. Безліч варіацій гри та 24 картинки до збору. Рекомендую!