• Підгузки дитячі Huggies Classic Mega 3-6 кг

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 973929 Закінчився
329,00 грн
  • 88 шт
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Підгузники Huggies Elite Soft ніжно піклуються про шкіру малюка. Іноваційний внутрішній матеріал SoftAbsorb поглинає вологу за секунди, допомагаючи зберегти шкіру малюка сухою максимально довго. Спеціальні м'які подушечки у внутрішньому шарі підгузника створюють бар'єр між шкірою малюка і вологою, забезпечуючи дитині чистоту і комфорт. Натуральна бавовна та м'які подушечки у зовнішньому шарі підгузника приємні для шкіри малюка, ніби мамин дотик. Матеріали у внутрішньому шарі добре пропускають повітря і допомагають запобігти появі попрілостей, а спеціальний індикатор зміною кольору дасть знати, коли підгузник стане вологим. Країна-виробник: Чехія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
25 січня, 2018
Аллергии нет, но протекают ужасно(
12 листопада, 2017
Понравилось качество подгузников
30 жовтня, 2017
Со своими функциями справляются, раздражения не вызывают. Хорошее соотношение цены и качества. Нам нравятся.
28 вересня, 2017
Нам подходят и по качеству и по цене,раздражения не вызывают
26 вересня, 2017
Нажаль ці підгузки нам не підішли. Викликали почервоніння шкіри, погано утримують вологу. Більше користуватись ними не будемо((