• Підгузки дитячі Huggies Elite Soft 8-14 кг

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 973943 Закінчився
499,00 грн
  • 66 шт
Цільова аудиторія:
Підгузники Huggies Elite Soft ніжно піклуються про шкіру малюка. Іноваційний внутрішній матеріал SoftAbsorb поглинає вологу за секунди, допомагаючи зберегти шкіру малюка сухою максимально довго. Спеціальні м'які подушечки у внутрішньому шарі підгузника створюють бар'єр між шкірою малюка і вологою, забезпечуючи дитині чистоту і комфорт. Натуральна бавовна та м'які подушечки у зовнішньому шарі підгузника приємні для шкіри малюка, ніби мамин дотик. Матеріали у внутрішньому шарі добре пропускають повітря і допомагають запобігти появі попрілостей, а спеціальний індикатор зміною кольору дасть знати, коли підгузник стане вологим. Країна-виробник: Чехія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
25 грудня, 2017
Перебробывала все подгузники! Эти не в конкуренции. Идеально подходят для ночи и выдерживают 12 часов сна. Рекомендую
23 грудня, 2017
Відмінні підгузники.
12 грудня, 2017
Якісні підгузки. Задоволені ними.
5 грудня, 2017
Безперечно найкращі підручники, якими ми користувались. Хоч і ціна у них досить висока, вони її вартують
4 грудня, 2017
Тільки цими і користуємося, ідеально м'які, не протікають, без запаху! Рекомендую