• Підгузки Pampers Active Baby-Dry 3 для дітей 5-9 кг

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 524977 Закінчився
450,00 грн
Купити
  • 82 шт
Вікові обмеження:
Розміри підгузків:
Підгузки Pampers Active Baby-Dry 3 з м'яким, як бавовна, подвійним верхнім шаром просякнуті унікальним дитячим лосьйоном. Поверхня підгузок добре пропускає повітря і вмить відводить вологу від ніжної шкіри малюка та оберігає її від попрілості. Для кожного "доброго ранку" потрібно до 12 годин сухості вночі. Для цього підгузки наповнені перловими мікрогранулами, які вбирають вологи до 30 разів більше власної ваги та надійно утримують її всередині підгузка. Pampers Active Baby-Dry 3 мають анатомічну форму з подвійними манжетами та еластичними боковинками, щоб малюкові було комфортно рухатися, а підгузок сидів щільно. Один підгузок Pampers = 1 суха ніч! Прокидайтеся радісно щоранку з підгузками Pampers Active Baby-Dry 3! Країна виробник: Польща.
Застереження: увага! Щоб уникнути загрози удушення, зберігайте пластикову упаковку від підгузників та ручку до неї в недосяжних для дітей місцях. Будь ласка, не дозволяйте дітям гратися з підгузниками. Зберігати в сухому місці.
Склад бальзаму: petrolatum, stearyl alcohol, paraffinum liquidum, aloe barbadensis leaf extract.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
23 жовтня, 2017
У меня подруга отдает почтение только им
20 червня, 2017
ми вже так звикли до них лише їх і використовуємо