• Підгузники Huggies Ультра Комфорт Boy 8-14 кг

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 862573 Закінчився
409,00 грн
  • 66 шт
Цільова аудиторія:
Huggies Ultra Comfort для хлопчиків з дивовижно м'якою поверхнею вбирають за секунди! Волога швидко і рівномірно розподіляється по всій довжині підгузника, не дозволяючи дитині відчувати дискомфорт. Спеціально розроблений шар DryTouch вбирає рідину за секунди і не пропускає її назад. Завдяки зручним застібкам, анатомічної форми і супереластичному широкому поясочку Huggies Ultra Comfort відмінно сидять на малюку. Відмінною рисою Huggies Ultra Comfort є яскравий дизайн, розроблений спеціально для майбутніх чемпіонів. Для малюка має значення кожен момент, Huggies Ultra Comfort піклується про те, щоб ніщо не завадило безцінним моментам. Застереження: Вироби санітарно-гігієнічні разового використання для догляду за дітьми. Обирайте розмір підгузників-трусиків відповідно до ваги дитини. УВАГА! Для запобігання задухи, пошкоджений або розірваний продукт потрібно негайно викидати. Зберігайте підгузники-трусики та упаковку від них в недоступних для дітей місцях. Зберігати в сухому місці. Не викидати у каналізацію. Країна-виробник: Чехія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
21 лютого, 2018
Лучшие подгузники их всех, что я пробовала. Как мама двоих деток , могу сказать, что это самый достойный вариант! Никогда не протекают, даже после ночи!
16 січня, 2018
Отличные подгузники. У ребенка нет дискомфорта, одеваются быстро и не протекают. Цена хорошая.
30 грудня, 2017
Хороші підгузники, дуже якісні.
29 грудня, 2017
хороший товар за свої гроші.рекомендую
9 грудня, 2017
Пока довольны качеством