• Підгузники Huggies Ультра Комфорт Girl 5 12-22 кг

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 862608 Закінчився
438,00 грн
Watsons Club: спеціальна ціна!: Спеціальна ціна
372,30 грн     438,00 грн
  • 56 шт
Цільова аудиторія:
Huggies Ultra Comfort для хлопчиків і для дівчаток з дивовижно м'якою поверхнею вбирають за секунди! Волога швидко і рівномірно розподіляється по всій довжині підгузника, не дозволяючи дитині відчувати дискомфорт. Ультра м'які дихаючі матеріали Huggies Ultra Comfort для хлопчиків і дівчаток ніжно оберігають шкіру малюка. Завдяки зручним застібкам, анатомічної форми і супереластичному широкому поясочку Huggies Ultra Comfort відмінно сидять на малюку. Для малюка має значення кожен момент, Huggies Ultra Comfort для хлопчиків і дівчаток піклується про те, щоб ніщо не завадило безцінним моментам. Застереження: Вироби санітарно-гігієнічні разового використання для догляду за дітьми. Обирайте розмір підгузників-трусиків відповідно до ваги дитини. УВАГА! Для запобігання задухи, пошкоджений або розірваний продукт потрібно негайно викидати. Зберігайте підгузники-трусики та упаковку від них в недоступних для дітей місцях. Зберігати в сухому місці. Не викидати у каналізацію. Країна-виробник: Чехія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
24 грудня, 2017
на сегодняшний день остановились именно на этой марке, не протекают, удобная большая упаковка, никаких раздражений.
1 грудня, 2017
Лучшие подгузники! Удобная посадка, нет неприятного запаха, отлично удерживают, не протекают.
18 липня, 2017
Пользуемся, качественны, рекомендую всем
14 липня, 2017
Швидко поглинають вологу, якісні.
20 червня, 2017
для старших дівчаток, гарно вбирають вологу