• Підгузники Huggies Ультра Комфорт Girl 8-14 кг

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 862580 Закінчився
438,00 грн
Watsons Club: спеціальна ціна!: Спеціальна ціна
372,30 грн     438,00 грн
  • 66 шт
Цільова аудиторія:
Huggies Ultra Comfort для хлопчиків з дивовижно м'якою поверхнею вбирають за секунди! Волога швидко і рівномірно розподіляється по всій довжині підгузника, не дозволяючи дитині відчувати дискомфорт. Спеціально розроблений шар DryTouch вбирає рідину за секунди і не пропускає її назад. Завдяки зручним застібкам, анатомічної форми і супереластичному широкому поясочку Huggies Ultra Comfort відмінно сидять на малюку. Відмінною рисою Huggies Ultra Comfort є яскравий дизайн, розроблений спеціально для майбутніх чемпіонів. Для малюка має значення кожен момент, Huggies Ultra Comfort піклується про те, щоб ніщо не завадило безцінним моментам. Застереження: Вироби санітарно-гігієнічні разового використання для догляду за дітьми. Обирайте розмір підгузників-трусиків відповідно до ваги дитини. УВАГА! Для запобігання задухи, пошкоджений або розірваний продукт потрібно негайно викидати. Зберігайте підгузники-трусики та упаковку від них в недоступних для дітей місцях. Зберігати в сухому місці. Не викидати у каналізацію. Країна-виробник: Республіка Чехія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
22 грудня, 2017
супер
22 грудня, 2017
Они нравятся всем!!!
19 листопада, 2017
Комфортные подгузники очень хорошего качества, не натирают, хорошо впитывают, удобные.
1 жовтня, 2017
Мені ці підгузники подобаються, в малюка шкіра не червоніє і не пітніє
9 вересня, 2017
на вкус и цвет как говорится...... нам нравятся такие подгузники и главное нам они подходят