• Підгузники Pampers New Baby-Dry Mini

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 278220 Закінчився
135,00 грн
Купити
  • 27 шт
Дитячі підгузники Pampers New Baby-Dry Mini призначені для активних малюків і мають боковинки, що тягнуться, подвійний всмоктуючий шар для максимального вбирання вологи, бальзам з алое для збереження дитячої шкіри здоровою і новий м'який зовнішній шар, що забезпечує дитині оптимальний комфорт.
Памперси мають дихаючу структуру, здатні досить довгий час як вбирати, так і утримувати вологу, при цьому не викликаючи попрілостей, почервоніння і подразнень на шкірі. Подвійні манжети і еластична стрічка сприяє максимальному облеганию та запобігання протіканню. А універсальна форма Pampers New Baby Mini 2 відмінно підійде як хлопчикам, так і дівчаткам ваговій категорії від 3 до 6 кг.
Країна-виробник: Німеччина. 

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
3 січня, 2018
Хороші памперси!Рекомендую як мама двох діток👍
7 грудня, 2017
Это наши самые любимые подгузники. Они долго сохраняют свежесть и нет раздражения на коже ребёнка.
7 грудня, 2017
Это наши самые любимые подгузники. Они долго сохраняют свежесть и нет раздражения на коже ребёнка.
14 жовтня, 2017
Подгузники понравились! Не протекают, не раздражают кожу, легко регулируются, впитывают достаточно много.
29 вересня, 2017
Чудові підгузники. Сухість та комфорт увесь час. Проте ціна на них зараз трохи завищена.