• Підгузки дитячі Babydream Midi 4-9 кг

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1000690 Закінчився
17,95 грн
Купити
  • 2 шт
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Тоненькі підгузки забезпечують більшу свободу рухів Вашому малюку. Абсорбуючі кульки всередині підгузка швидко вбирають вологу, забезпечуючи надійний захист від протікання та сухість вдень і вночі. Внутрішній шар є надзвичайно комфортним та м'якеньким. Широкі еластичні кантики по краях приємно тонкі, через що малюк почуває себе комфортно під час носіння. Еластичні застібки на липучках не затискають ніжки малюка навіть під час активних розваг. Підгузки безпечні для шкіри, бо в їх складі натуральний латекс, вони відбілюються без застосування хлору. Підгузок декоративний веселими малюнками, всередині однієї упаковки Ви знайдете декілька різних веселих історій в картинках! Застереження: використовувати за призначенням. Склад: целюлоза, абсорбент з поліакрила, поліпропіленові та поліестрові волокна, поліуретанове волокно, ламінований нетканий матеріал, поліетиленові волокна, чутливий до тиску клей. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
31 травня, 2017
зручні підгузки купила на пробу
22 травня, 2017
Неплохие, но на мой взгляд дороговато - каждый по 9 грн считай. Не уверена, что это наш выбор, разве что сразу покупать в больших упаковках ради снижения цены на 1 штуку...