• Пелюшки Tena Bed Plus (60*90)

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 316468 Закінчився
66,00 грн
  • 5 шт
Ефективні та дуже зручні підкладки з високою поглинаючою здатністю. Не містять вторинно переробленних матеріалів, відповідають вимогам догляду за немовлятами та використання в медичних закладах. Виготовлені з 100% розпушеної целюлози, що забезпечує максимальне всмоктування. Поглинаючий матеріал рівномірно розподілений в середині виробу, дозволяє уникнути протікань по краях пелюшки. Країна-виробник: Нідерланди.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
14 січня, 2018
Качественные, не подвели и не разочаровали в самый ответственный момент, только цена на них не низкая, но качество супер.
25 грудня, 2017
Очень удобные и качественные, пользуем уже не первую упаковку.
11 листопада, 2017
Качественные, не подвели и не разочаровали в самый ответственный момент, только цена на них не низкая, но качество супер.
31 жовтня, 2017
Брали такие пеленки деткам и в роддом. Неплохие - мягенькие, впитывают хорошо. Рекомендую.
6 жовтня, 2017
Очень хорошего качества,рекомендую.