• Підгузки Huggies Classic 4, 7-18 кг

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1062892 Закінчився
239,00 грн
Купити
  • 50 шт
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
З підгузками Huggies Classic малюк сухий до 12 годин! Підгузки мають зручний поясок, що тягнеться, м'які бар'єрчики для захисту від протікань. Застереження: зберігати підгузки та упаковку від них в недоступних для дітей місцях. Зберігати в сухому місці. Пошкоджений або розірваний продукт треба негайно викидати. Після закінчення терміну придатності не використовувати та негайно викинути. Не викидати в каналізацію. Країна-виробник: Чехія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
9 листопада, 2017
Хорошие, не протекают, не жмут нам, не раздражает нежную кожу нашего малышика.
10 травня, 2017
Подгузники неплохие, но лучше брать серию Huggies Ultra Comfort. Эти дешевле, но расход у них больше, в итоге получается один на один, но ребенка приходится чаще переодевать - на ночь не хватает.
17 березня, 2017
Очень хорошие и недорогие подгузники.Не вызывют алергию.Хорошо впитывают,не протекают.
8 березня, 2017
Не постоянное качество. лечили о них дерматит. Попадаются партии с комочками или неприятным химическим запахом
23 лютого, 2017
Надійні підгузники,що залишають шкіру доні сухою на протязі 9-12год,не викликають алергії постіно користуємось.Дитинці в них комфортно і сухо це най головніше